Jak wygląda współpraca ze mną ?

 

 

1. ROZMOWA WSTĘPNA (BEZPŁATNIE): Wstępnie porozmawiamy o Twoich potrzebach, pragnieniach i wyzwaniach, które masz przed sobą. Opowiesz mi co chciałabyś osiągnąć i jakie wrażenie robić na innych. A także co gra w Twojej duszy. Wstępna rozmowa jest bezpłatna i niezobowiązująca - dopiero potem podejmiesz decyzje czy działamy dalej.

 

2. PRZEGLĄD GARDEROBY (OPCJONALNIE): Następnie możemy zrobić przegląd Twojej garderoby - jeśli masz sporo ubrań, być może znajdziemy takie, które warto zachować i które mogą zyskać nowy blask. Pozbędziemy się bądź odłożymy te w których wyglądasz niekorzystnie bądź które są za duże/za małe czy zniszczone. Twoja szafa zyska świeżość, a Ty mając odpowiednio posegregowane ubrania i gotowe stylizacje nie będziesz zastanawiać się więcej co na siebie włożyć.

 

3. WSPÓLNE ZAKUPY: Potem możemy udać się na wspólne zakupy - gdzie będziesz przymierzać nowe ubrania, przeglądać się w lustrze i gdzie będziemy testować nowe wersje Twojego wizerunku - aż do Twojej pełnej satysfakcji.

 

4.ROZLICZENIE: Po udanych konsultacjach rozliczamy się.

Przygotowałam dla Ciebie kilka opisów usług (przeczytasz o nich poniżej), ale pamiętaj, że do każdego klienta podchodzę indywidualnie modyfikując często swoje usługi, tak aby trafiały w to czego naprawdę potrzebujesz.

e-mail: kontakt@angelikalasek.pl

telefon: +48 574 296 250

*Wysyłając wiadomość akceptujesz warunki zawarte w Polityce Prywatności 

E-mail
Imię
Numer telefonu ( opcjonalnie )
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zostaw kontakt do siebie. Skontaktuje się z Tobą i porozmawiamy na spokojnie – bez żadnych wstępnych zobowiązań.

Chcesz umówić się na usługę? Masz pytania? Jesteś czegoś ciekawa?

 

Poznajmy się bliżej.

Skontaktuj się ze mną – bez zobowiązań – i porozmawiajmy o Tobie i Twoich pragnieniach.

Doradztwo wizerunkowe dla kobiet

Metamorfoza

Wspólne zakupy

Przegląd garderoby

Konsultacja modowa

Cześć !

Dzięki, że wpadłaś!

 

Nazywam się Angelika Lasek i jestem specjalistką od wizerunku oraz life coachem. Przez ostatnie lata pomogłam wielu osobom odzyskać pewność siebie i zbudować nowy, spójny i atrakcyjny wizerunek za pomocą zmian w garderobie i umyśle  - i mogę w tym pomóc także Tobie.

 

Dlaczego coraz więcej osób dba o swój wizerunek ?

 

Żyjemy w kulturze wizualnej. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – i tak o Tobie mówią, tak kupują Twoje usługi i tak Cię zatrudniają. Dlatego każdy dziś chce wyglądać świetnie – choć nie każdy wie, od czego zacząć swoją przygodę z nowym wizerunkiem.

 

Z jednej strony – strój powinien wyrażać Ciebie i powinien pasować do Twojej osobowości. Z drugiej – powinien pasować do sytuacji i pomagać Ci osiągać Twoje cele. Chętnie pomogę również Tobie w doborze odpowiedniej garderoby.

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie