Metamorfoza i Coaching

Wróć: doradztwo wizerunkowe dla kobiet

Cena jest ustalana indywidualnie

(od 2500 zł). 

Cena  jest ustalana indywidualnie

(od 2000 zł).

Pakiet ten poza wszystkim tym co zawiera standardowa metamorfoza obejmuje głębszy proces zmian wewnętrznych między innymi pracę z blokadami, niekorzystnymi przekonaniami, budowanie pewności siebie, poczucia wartości, zwiększanie samoświadomości.

 

Program ustalany jest indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb i tego nad czym masz ochotę pracować. 

 

Metamorfoza i coaching to proces który trwa od 14 do 60 dni.

 

Metamorfoza zarówno sama jak i ta z coachingiem daje dużo więcej niż wszystkie punkty, które tu wypisuje - to przede wszystkim uśmiech, radość, poczucie zadowolenia zarówno z siebie jak i swojego wyglądu. To nasza wspólna praca, która z normalną pracą niewiele ma wspólnego, ta tutaj dostarczy Ci nie tylko wiele doznań, samopoznania ale co najważniejsze szczęścia.

 

To niesamowite uczucie kiedy widzimy ile szczęścia przynoszą takie zmiany.

 

 

Co zyskują osoby, które decydują się na wsparcie doradztwa wizerunkowego, indywidualnymi sesjami coachingowymi ?

 

* metamorfoza zewnętrzna to to zmiana przede wszystkim Twojego wizerunku. To wyrobienie sobie indywidualnego stylu, spektakularne efekty osiągamy jednak przechodząc jednocześnie proces zmian zewnętrznych i wewnętrznych, 

 

* indywidualne sesje coachingowe to głębszy proces zmian wewnętrznych między innymi praca z blokadami, niekorzystnymi przekonaniami, budowanie pewności siebie, poczucia wartości, zwiększenia samoświadomości,

 

* na pewność siebie, jakość naszego życia, postrzeganie samego siebie i nas przez otoczenie ma duży wpływ to jak wyglądamy, ale przede wszystkim to jak czujemy się ze sobą,

 

* często nie jesteśmy świadomi wgranych nam przekonań, które zazwyczaj nie są nasze, pochodzą od naszych rodziców, środowiska czy społeczeństwa,

 

* przekonania, które nosimy w sobie, rzutują na całym naszym życiu, wpływają na każdą podjętą w naszym życiu decyzje, 

 

* sesje indywidualne z coachem pomogą Ci zastąpić niesprzyjające przekonania tymi, które będą Cię wspierać, pomogą Ci polepszyć każdą wybraną sferę Twojego życia.

 

 

Umów się na spotkanie ze mną i przekonaj się sam jak zmiana wizerunku połączona z sesją coachingową, wniesie nowe wartości do Twojego życia. 

Kilkudniowa profesjonalna metamorfoza składa się z następujących etapów:

 

* Przegląd szafy - sprawdzamy jakie ubrania znajdują się w Twojej szafie, wybieramy fasony i kolory które Ci pasują, tworząc z nich gotowe zestawy na różne okazje tak abyś nigdy więcej nie stała przed szafą mówiąc: Nie mam w co się ubrać. Odkładamy bądź wyrzucamy ubrania które są zniszczone, za duże/za małe lub po prostu nie pasują do Twojej urody czy sylwetki. 

 

* Zmiana stylu - czyli niesamowity element każdej metamorfozy. Wspólnie tworzymy Twój nowy styl, który nie tylko pasuje do Twojej urody ale jest zgodny z Twoją osobowością i stylem życia. W końcu założeniem jest nie tylko to abyś atrakcyjnie wyglądała ale przede wszystkim czuła się dobrze.

 

* Analiza kolorystyczna - która pozwoli nam na określenie właściwych kolorów, odbiegam od tego aby przy wyborze ubrań kierować się głównie typem kolory, jednak prawdą jest to, że jedne dodają inne odejmują lat, odpowiednio dobrane potrafią nadać Twojej cerze promienności i zatuszować niedoskonałości, dlatego dobrze znać te, które nam najbardziej pasują jak i wyelminować takie, w których wyglądamy gorzej.

 

* Wspólne zakupy - podczas konsultacji ustalamy jakie są potrzeby, a następnie wybierzemy się na wspólne zakupy, które są przede wszystkim dobra zabawą.  Zapomnij o godzinach spędzonych w przymierzalniach czy staniu w kolejkach. Przed zakupami robię przegląd sklepów, zabierając Cię w pierwszej kolejności do tych wybranych aby uniknąć męczących godzin spędzonych na wstępowaniu do każdego sklepu w galerii handlowej.

 

* Stylista fryzur - dostajesz ode mnie propozycje fryzur i kolorów najbadziej Ci pasujących, jeżeli jest taka potrzeba i masz ochotę, możemy zmienić fryzurę, jednak nie jest to punkt obowiązkowy, potrzebny w każdej metamorfozie. To wszystko zależy od Ciebie. Niektóre zmiany są diametralne, czasem jednak wystarczy maleńka zmiana włosów czy koloru aby zyskać promienniejszy i atrakcyjniejszy wygląd. Możesz również zostać przy swoich włosach a propozycję zmian zostawić sobie na później aby w razie ochoty zawsze móc do nich wrócić.

 

* Makijażystka - możemy skorzystać zarówno z makijażu do sesji zdjęciowej lub z lekcji makijażu pod okiem specjalistki, jeżeli poza sesją chciałabyś nauczyć się makijażu pasującego Ci na co dzień czy mocniejszego na wieczorne wyjście czy uroczystość.

 

* Stylistka paznokci - zadbamy o Twoje dłonie i paznokcie. Jeżeli oczywiście masz na to ochotę możemy odwiedzić stylistkę paznokci, jeżeli cenisz sobie naturalna płytkę, chętnie podpowiem Ci jak dbać o swoje dłonie by zawsze były gładkie i ładnie wyglądały.

 

* Sesja zdjęciowa - mogę Ci zagwarantować już teraz, że będzie ona nie tylko pamiątką na całe życie ale również bardzo miło spędzonym czasem. Nie umiesz pozować to nie problem. Nie tylko zadbam o Twój wizerunek na sesji ale również pomogę w pozowaniu. Jedyne co chciałabym abyś wzięła od siebie to dobry nastrój i uśmiech :)

Umów się

na metamorfozę

Czujesz, ze potrzebujesz zmian?

Chcesz stanąć w świetle reflektorów?

Marzysz o tym, aby profesjonaliści zajęli się Twoim wizerunkiem?

 

Metamorfoza jest właśnie dla Ciebie.

 

To nie tylko zmiana z zewnątrz ale również wewnątrz. Niesamowite doświadczenie, które kiedyś było dedykowane tylko dla gwiazd czerwonego dywanu, dziś jest tworzone z myślą o Tobie. Metamorfoza czyli zmiana wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego to proces który trwa od kilku dni do kilkudziesięciu dni.

 

Na zdjęciu piękna zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie Elżbieta, której metamorfozę znajdziesz w zakładce - Moi klienci

Metamorfoza

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie