Unikalny kurs dla stylistów z mentoringiem 

Cena kursu zaczyna się od 2000 zł, jednak jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego pakietu, ilości dni szkolenia, długości i intensywności wsparcia już po kursie. 

 

Kurs przeprowadzam zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Standardowo są to 2 dni naszej pracy. Pamiętaj, ze nawet najmniejszy pakiet obejmuje zakres znacznie szerszy niż inne dostępne na rynku.

Po kursie otrzymujesz certyfikat ukończenie i znacznie ważniejszy mentoring, który pomoże Ci postawić pierwsze duże kroki w pracy stylistki. 

Masz pytania? Chcesz poznać dokładny program kursu lub dobrać odpowiedni program pod siebie? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

 

  • Zdobędziesz niezbędna wiedzę stylistki, przedstawię Ci nie tylko podstawy, które są na innych kursach takie jak typy sylwetek kobiecych i męskich, analizę kolorystyczną, usługi takie jak zakupy ze stylistą, przegląd garderoby, abonament modowy, zasady doboru dodatków, łączenia ze sobą kolorów i fasonów ubrań, ale również tą mniej standardową taką jak między innymi zasady modowe, które można z powodzeniem łamać oraz te, których przestrzegania powinniśmy się trzymać, triki stylistek, historię mody, projektantów, trendy modowe.

  • Czeka Cię dużo bardziej rozbudowana niż standardowo część praktyczna. Przed pracą z klientem, wybierzesz się ze mną do sklepu, będę wcielać się w klientów o rożnym typie sylwetki i urody, Twoim zadaniem będzie dobrać mi odpowiednie fasony i kolory ubrań, a żeby nie było zbyt łatwo będziesz również je dobierać do mojej osobowości i stylu życia, a zrobisz to dzięki zdobyciu...

  • Wiedzy psychologicznej i narzędzi coachingowych, niezbędnych do poznania i zrozumienia potrzeb klienta. Unikniesz największego błędu, który zdarza się również znanym i medialnym stylistkom - efektu przebrania.

  • Nauczysz się pracy już z prawdziwym klientem, wybierzemy się na wspólne zakupy, na których nie tylko zdobędziesz doświadczenie ale również zrobimy zdjęcia do Twojego portfolio.

  • Dostaniesz ode mnie wsparcie - niezbędne i bardzo pomocne po kursie w pracy z pierwszymi klientami

  • Planujesz otworzyć firmę i skorzystać z środków bezwrotnych unijnych? Pomogę Ci otrzymać dotację.

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam unikalny program obejmujący wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz mentoring w ramach którego:

To znacznie więcej niż kurs, ponieważ otrzymujesz mentoring, czyli to czego najbardziej potrzebujesz w pracy z pierwszymi klientami.

 

Dlaczego mentoring jest tak istotny, że zawarłam go w nawet najbardziej podstawowej wersji kursu?

 

Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, że zupełnie czym innym jest mówienie o różnych sytuacjach a doświadczanie ich. Gwarantuję Ci, że nawet po dobrym kursie, z bardzo wysokim poziomem części praktycznej i dużej dawce wiedzy, będziesz miała pytania. Każda z nas je ma. 

Będą pojawiały się pewne wątpliwości, może trudniejszy klient.

 

Na kursie powiemy o takim kliencie i tym jak sobie z nim radzić ale scenariusze, które będziemy omawiać z pewnością nie będą identyczne.

Dlatego daje Ci moje wsparcie, wiedzę i doświadczenie przez cały miesiąc po kursie lub dla kilku pierwszych klientów, jak będziesz wolała.

 

Kurs ten jest również przeprowadzany w wersji indywidualnej, w porównaniu do większości, które są na rynku. W ten sposób dopasowuję go typowo do Ciebie i Twoich potrzeb.

 

Poza wiedzą teoretyczną i częścią praktyczną otrzymujesz również podstawową psychologiczną, potrzebną do poznania klienta i pracy z nim oraz narzędzia coachingowe, miedzy innymi do pracy z przekonaniami, które nie tylko Ci się przydadzą ale sprawią, że usługi, które będziesz świadczyć, będą na dużo wyższym poziomie.

 

Otrzymujesz ode mnie także  pomoc w budowaniu wizerunku eksperta zarówno w życiu codziennym jak i social mediach, a tym samym w zbudowaniu marki, zdobyciu zaufania a z czasem i miłości klientów.

Jaka jest cena kursu?

Czym różni się ten kurs od innych?

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie