Cena jest ustalana indywidualnie 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ, ABY OMÓWIĆ SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY

Kontakt

Planujesz prywatną sesję zdjęciową w plenerze albo w studio fotograficznym, a może sesję biznesową lub wizerunkową?

Ważnym elementem takiej sesji jest Twój wygląd. W szczególności przy sesjach wizerunkowych czy biznesowych istotny jest odpowiedni dobór stylizacji, który podkreśli Twoją pozycję zawodową, nada Ci profesjonalnego, godnego zaufania wizerunku. Oddaj wybór odpowiednich ubrań i dodatków w ręce fachowca, skorzystaj z moich usług stylizacji do sesji zdjęciowych.  

 

Jak wygląda współpraca ze mną?

 

Spotykamy się wspólnie przed sesją i omawiamy całą koncepcję sesji zdjęciowej. Ja zajmę się przygotowaniem odpowiedniej garderoby i rekwizytów, pomogę ułożyć scenografię, tak aby pasowała do atmosfery sesji. Wybieram odpowiednie ubrania i dodatki, aby komponowały się z stylistyką sesji zdjęciowych i podkreślały Twoją urodę.  Moja praca polega na dobrej współpracy z fotografem, wizażystą, fryzjerem, w celu osiągnięcia pożądanego efektu. W czasie trwania sesji troszczę się o każdy szczegół, aby fotograf mógł skupić się tylko na zdjęciach, a Ty na pozowaniu :) 

 

Mam swoim zaprzyjaźnionych fotografów i wizażystki, ale jestem również otwarta na współpracę z nowymi osobami. Jeśli Ty masz wybranego już fotografa, makijażystkę i fryzjera, to bardzo chętnie dołącze do tego zespołu.

 

Gwarantuje Ci, że współpraca ze mną przyniesie Ci niesamowite efekty w postaci przepięknych, profesjonalnych zdjęć.

Stylizacja do sesji zdjęciowych

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie