Jako stylistka pracuje również przy spotach reklamowych, teledyskach, planach zdjęciowych.

 

Pracując nad stylizacja wizerunku modeli/aktorów wykorzystuje zarówno wiedzę stylistyczną jak i psychologiczną. Skupiam się nie tylko na doborze ubrań pasujących do typu urody, scenerii i tematyki jak również tym co mają swoją osoba aktorzy/modele przedstawiać, jakie odczucia i emocje wzbudzić w widzu.

Spoty reklamowe

Dowiedź się o spotach reklamowych :

Spot reklamowy

Po

Po

Po

Przed

Ta metamorfoza pokazuje, że dojrzałość jest piękna i kobieta w każdym wieku może podkreślać swoje atuty i nosić kolory, które lubi i które dodają jej uroku. Elżbieta uwielbiała kolory, w szczególności czerwień. Od kilku lat, za namową jednej z sióstr doszła do wniosku, że w jej wieku pewne rzeczy już nie pasują. Świetne ubrania podkreślające jej urodę wylądowały na dnie szafy, a na wierzchu zostały ubrania w ciemnych kolorach, zniekształcające sylwetkę i postarzające. 

 

Moja wspólna praca z Elżbietą polegała na przeglądzie szafy, wspólnych zakupach, wizycie u fryzjera i wizażystki oraz kilku godzinach sesji coachingowej. 

Przejrzałyśmy wspólnie szafę, zostawiłyśmy ubrania, które podkreślają jej urodę i sylwetkę, dodają uroku i w których Elżbieta czuje się dobrze, dokupiłyśmy brakujące ubrania i dodatki, aby odświeżyć wybrane stylizacje. 

Sesje coachingowe pomogły Elżbiecie na nowo uwierzyć w siebie, przypomnieć o jej wartościach, ugruntować w niej przekonanie, że sama wie co dla niej najlepsze, że sama decyduje o sobie i swoim wyglądzie. 

 

Dzięki metamorfozie Elżbieta odjęła sobie lat, zyskała pewność siebie i radość życia. Jest zadowolona ze swojego wyglądu i wie, że jeszcze wiele pięknych chwil przed nią. 

Metamorfoza

W trakcie

W trakcie

W trakcie

Przed

Klient z racji wykonywanego zawodu potrzebował dopracować styl, podkreślić swoją osobowość i pewność siebie. 

Po udanych wspólnych zakupach, klient już następnego dnia założył do pracy nowe ubrania i wysłał mi zdjęcie i wiadomość z podziękowaniem, ponieważ jego spotkanie wypadło znakomicie, dzięki nastawieniu jakie zyskał przez nowy wygląd. 

Wspólne zakupy

W życiu klientki nadszedł nowy rozdział, a wraz z nim ochota, aby coś zmienić w swoim wizerunku. Z racji wykonywanego zawodu

(instruktorka Hip- Hop) klienta nosiła głównie szerokie spodnie, t-shirty i bluzy. Gdy postanowiła założyć bardziej dopasowane ubrania, wybierała takie które zamiast podkreślać atuty sylwetki, odbierały jej proporcje i akcentowały niedoskonałości.

Celem spotkania ze mną było znalezienie ubrań, w których klientka poczuje się bardziej kobieco, ale również swobodnie. Klientka była zaskoczona, ponieważ były to ubrania, po które sama nigdy nie sięgnęłaby w sklepie, ale przymierzając poczuła się w nim dobrze. Zdecydowała się odsłonić nogi, podkreślić sylwetkę.

Po

Po

Po

Przed

Przed

Wspólne zakupy

Po

Przed

Po

Przed

Wojtek w swojej szafie posiadał ubrania zarówno podkreślające jego atuty, pasujące do jego osobowości i stylu, jak również takie, które nie wpływały korzystnie na wizerunek.

Moim zadaniem było wybranie z ubrań i dodatków, które posiadał Wojtek w swojej garderobie, tych które są dla niego odpowiednie i stworzenie z nich przykładowych stylizacji.

Jednocześnie oczyszczenie szafy z ubrań, których nie powinien nosić.

Na tych przykładach wytłumaczyłam mu, jak tworzyć spójny, podkreślający jego atuty wizerunek, a czego unikać. 

Przegląd garderoby

Chce Ci pokazać kilka wybranych usług stylistycznych, które wykonałam dla moich klientów, będziesz mógł zobaczyć jakie efekty osiągneli inni, dzięki współpracy ze mną :)

Moi klienci

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie