Umawiając się na zakupy online, dostajesz poza listą zakupów, PDF z wybranymi ubraniami i kilkoma możliwościami połączeń w imię kapsułowej szafy ( np. 1 czerwone spodnie - 3 różne stylizacje). Dzięki temu bez problemu będziesz tworzyć ciekawe zestawy ubrań.

 

 

Promocyjny pakiet : przegląd garderoby i zakupy ze stylistką

 

 Cena za usługę: 1400 zł   1200 zł 

 

 Pełny pakiet : analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, przegląd garderoby, zakupy ze stylistką

 

Cena za usługę:  2200 zł  1800 zł 

 

Umawiając się na przegląd garderoby i wspólne zakupy, mamy dla siebie cały dzień ale również mamy możliwość rozbić to na 2, 3 dni.

Ty zdecyduj jaka opcja będzie dla Ciebie korzystniejsza.

Ekspresowy:

 

Koszt usługi : 350 zł

Czas trwania : 1,5-2 h

 

Online:

Koszt usługi : 350 zł

Czas trwania : 3 h

Standardowy:

 

Koszt usługi : 700 zł

Czas trwania : 4-6 h

 

Online:

Koszt usługi : 700 zł

Czas trwania : 6 h

Wróć: doradztwo wizerunkowe dla kobiet

Mam dla Ciebie proste, miłe i szybkie rozwiązanie. Nauczę Cię jak możesz wykorzystywać ubrania na wiele sposobów, jak łączyć je ze sobą by z paru podstawowych rzeczy robić różne stylizacje.

 

Przejrzymy wspólnie to co znajduje się w Twojej szafie. Zrobimy segregacje ubrań, podzielimy je na : zniszczone, za duże, za małe, po domu, te które lubisz, w których czujesz się źle i których nie miałaś nigdy na sobie.

 

Pokażę Ci w jaki sposób dobierać stylizacje tak by pasowały do charakteru pracy czy życia codziennego. Wspólnie stworzymy gotowe zestawy na każdą okazję.

 

Znasz moc dodatków ?

Jeżeli nie, to ją poznasz i przekonasz się jak mogą w ciągu jednej chwili nadać prostemu zestawowi ubrań szyku, stylu, charakteru czy elegancji.

 

Zrobimy zdjęcia gotowych zestawów abyś nie martwiła się, że zapomnisz co z czym połączyć.

 

Na koniec zrobię dla Ciebie małą podpowiedz w postaci ewentualnych późniejszych zakupów czy listy sklepów. W końcu nie chodzi tylko o to aby kupić ładną nową rzecz, ale aby dobrze ją połączyć z czymś co już mamy. Tak powstaje garderoba marzeń a moja w tym głowa abyś Ty była szczęśliwą posiadaczką takiej właśnie garderoby.

 

 

Co warto zrobić zarówno przed przeglądem garderoby jak i każdą inną usługą?

 

Jeżeli nie miałaś jeszcze wykonywanej analizy kolorystycznej, zachęcam Cię do zrobienia jej przed przeglądem garderoby. Dzięki niej dowiesz się jakie kolory pasują Ci najbardziej, a których lepiej unikać. Odpowiednio dobrane kolory podkreślają Twoje naturalne piękno, sprawiają że wyglądasz promiennie, tuszują niedoskonałości, potrafią odjąć nawet 10 lat. Są w stanie w jednej chwili odmienić Twój wygląd. Poznaj ich moc. Ta wiedza zostanie z Tobą na lata, ponieważ nasz typ kolorystyczny nie zmienia się wraz z wiekiem. 

 

📍Stacjonarnie - na co dzień Wrocław i Poznań ale dojeżdżam również do innych miast w Polsce.

Online - cały świat

 

Umów się

na przegląd garderoby

Czy wiesz ile pieniędzy wyrzucasz na ubrania, których nigdy nie założysz? Wyjmij z szafy ubrania, których nie nosiłaś rok i podsumuj ile kosztowały. Jesteś w szoku ? Nie ty jedna. Okazuje się, że w szafach znajdują się rzeczy „bo była promocja" „bo ładnie wyglądało" „bo założę jak schudnę"

 

A gdybyś miała możliwość w ciągu kilku godzin stworzyć szafę marzeń? Pozbyć się raz na zawsze słynnego „ Nie mam w co się ubrać"

 

Jak to zrobić?

Przegląd garderoby

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie