Wróć: doradztwo wizerunkowe dla kobiet

Cena za usługę: 1 h - 150 zł

 

Cena za pełną konsultację: (analizę kolorystyczną plus 1 h konsultacji ) - 550 zł  450zł 

 

Wejdź w analizę kolorystyczną aby dowiedzieć się na czym dokładnie polega i dlaczego jest tak istotna.

 

 

 

 

 

 

Umów się

na konsultacje

Czy wiesz, że jesteś w stanie w ciągu jednej chwil odjąć sobie kilka dobrych lat, zyskać promienny wygląd, zatuszować niedoskonałości i to bez zabiegów medycyny estetycznej?

 

Taką moc mają kolory, odpowiednio dobrane do Twojego typu urody.

 

W ciągu jednej chwili możesz również wizualnie zmienić sylwetkę między innymi zatuszować brzuch, wydłużyć nogi, wyszczuplić bądź poszerzyć to co uznasz za stosowne.

 

Podczas konsultacji mogę zarówno pokazać Ci pewne triki stylistyczne jak i nauczyć Cię jak dobierać ubrania czy kolory do Twojego typu urody, figury, stylu życia i osobowości. Mogę również udzielić Ci konkretnej porady, na jakikolwiek temat związany z Twoim wizerunkiem.

 

Potrzebujesz wskazówki jak połączyć ze sobą określone fasony, jak stworzyć z tego co masz w szafie gotowe stylizacje?

 

Masz ważne wydarzenie lub wyjście? Nie wiesz co wybrać ze swojej szafy, lub co kupić (np. na weselę lub komunię) co nie będzie tylko na raz, ale śmiało założysz to również na inne okazje?

 

Chcesz dopracować swój styl, a może zupełnie go odmienić w związku z jakąś zmianą życiową, nową pracą, staniem się rodzicem.

 

Tematykę konsultacji wybierasz sama. Masz do wyboru wszystko co mieści się w zakresie usług z doradztwa wizerunkowego.

 

Chciałabyś mieć stylistkę na telefon? 

 

Uzyskać szybką i profesjonalną poradę w każdej sytuacji, w której potrzebujesz? Na zakupach, przed wyjściem do pracy, weselem, spotkaniem rodzinnym, biznesowym czy randką?

 

Napisz do mnie i zapytaj o ABONAMENT MODOWY.

 

 

Co warto zrobić jednorazowo przed każdą usługą?

 

Jeżeli nie miałaś jeszcze wykonywanej analizy kolorystycznej, zachęcam Cię do jej zrobienia. Dzięki niej dowiesz się jakie kolory pasują Ci najbardziej, a których lepiej unikać. Odpowiednio dobrane kolory podkreślają Twoje naturalne piękno, sprawiają że wyglądasz promiennie, tuszują niedoskonałości, potrafią odjąć nawet 10 lat. Są w stanie w jednej chwili odmienić Twój wygląd. Poznaj ich moc. Ta wiedza zostanie z Tobą na lata, ponieważ nasz typ kolorystyczny nie zmienia się wraz z wiekiem.

Konsultacja modowa

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie