1 sesja - 150 zł

Pakiet 5 sesji - 750 zł  550 zł

 

Czas trwania usługi: Pojedyncza sesja trwa 1 godzinę. Proces coachingowy trwa najczęściej 5 - 8 sesji w odstępie minimum tygodnia czasu. Ten odstęp czasu jest potrzebny, na integracje przepracowanych podczas sesji obszarów, to czas kiedy zaczniesz wprowadzać zmiany do swojego życia, czas refleksji nad tematami podjętymi podczas sesji.). 

 

Dla osób które jeszcze ze mną nie współpracowały daje możliwości wzięcia pierwszej sesji pojedynczo. Następnie dokupujesz pakiet 4 sesji taniej. 

 

W ciagu trwania procesu otrzymujesz ode mnie wsparcie, materiały pomocnicze i mentoring.

Cennik 

Dlaczego ten program da Ci dużo więcej niż normalne szkolenie? 

 To co Ci przedstawiam to unikatowy program, który zmienił moje życie.

Byłam osobą, która ciągle odkładała wszystko na później a jeżeli nie odkładała to zajmowała się 10 rzeczami na raz przez co żadnej z nich nie kończyła. Miałam wiele pomysłów, pomimo chęci i możliwości wdrożenia ich w życie, nie robiłam tego. Odkładałam na później, szukając wymówek usprawiedliwiających brak działania. Niejednokrotnie były bardzo przemawiające za tym aby faktycznie zrobić daną rzecz później, lepiej.  Często słyszałam, że mam duży potencjał a moje plany są naprawdę dobre, czułam to w środku i naprawdę chciałam je realizować niestety za każdym razem coś stawało mi na drodze. Wyznaczałam cele, czułam motywacje i ekscytację, działałam a później zostawiałam to. Nie potrafiłam większości rzeczy doprowadzić do końca.

Doszłam do momentu, w którym czułam ogromną frustrację, każdego dnia obwiniałam się za lenistwo. Moje życie wyglądało zupełnie inaczej niż to sobie założyłam. Cały czas stałam w ręku pomimo konkretnych planów gotowych do wdrożenia w życie.

Nie rozumiałam jak człowiek tak ambitny może być jednocześnie tak leniwy.

Problemem nie było jednak lenistwo, które najczęściej jest przypisywane wtedy, kiedy nie realizujemy danych zadań i odkładamy na później.

Był to brak samodyscypliny, złe nawyki, prokrastynacja, brak stosowania metod i technik które pomagają w koncentracji, wybieraniu priorytetowych zadań.

 

Zmieniłam to indywidualną codzienną pracą, stosowaniem wspomagających narzędzi coachingowych, metod i technik wspomagających organizację pracy, samodyscyplinę, koncentrację. 

Na podstawie własnej pracy stworzyłam szkolenie połączone z indywidualnym mentoringiem i coachingiem, wyróżnione przez władze uczelni za swoją innowacyjność i efektywność. 

Każda z osób biorących udział w szkoleniu zrealizowała cel jakim było nabycie kluczowej umiejętności jaką jest efektywne zarządzanie sobą w czasie.

Jeśli chcesz umówić się na sesję lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną.

Kontakt

Co zyskasz po 30 dniach programu? 

Oto co zawiera 1 miesięczny program mentoringowy:

 

30 h indywidualnego mentoringu podczas których 

  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do bycia panem własnego czasu 

  • Zmienisz swoje postawy, przez co dużo łatwiej będzie Ci wdrożyć zmiany w życie

  • Pozbędziesz się niekorzystnych nawyków, zastąpisz je nowymi wspierającymi Twoje działania  

  • Zyskasz samodyscyplinę 

  • Nauczysz się kończyć każde rozpoczęte działanie

  • Poprawisz koncentrację. Nauczysz się nie rozpraszać podczas wykonywania zadań

  • Nauczysz się odpowiednio wyznaczać cele korzystając z prostych i efektywnych metod

  • Priorytetyzowanie zadań nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu

  • Będziesz efektywnie realizował wszelkie postawione cele 

  • Zyskasz większe zadowolenie z siebie i życia

10 h indywidualnych sesji coachingowych 

Będziesz mógł na nich pracować nad wszystkimi trudnościami, które wystąpią takimi jak spadek motywacji, odkładanie na później, rozproszeniem uwagi 

 

 Zestaw ćwiczeń i narzędzi coachingowych, które otrzymujesz po każdym szkoleniu.

 

Zadania domowe -  wiedzę, umiejętności i postawy zdobyte podczas wspólnych sesji od razy będziesz mógł wdrożyć w życie, po każdej sesji ustalamy plan, który realizujesz do kolejnej sesji 

 

Wsparcie mentoringowe i coachingowe  przez cały okres trwania szkolenia oraz miesiąc po jego zakończeniu.

 

 

📧 Napisz do mnie aby wziąć udział w bezpłatnej prezentacji lekcji.

Co by się zmieniło w Twoim życiu gdybyśmy:

Przestali odkładać na później?

 

Bylibyśmy bardziej skoncentrowani na wykonywaniu danych zadań?

 

Nie rozpraszalibyśmy się ?

 

Mielibyśmy opanowaną samodyscyplinę, dzięki której kończylibyśmy wszystko co zaczęliśmy?

 

Odpowiedź brzmi: Moglibyśmy zrobić tak naprawdę wszystko.

 

Doskonale wiem, jak ciężko jest zmienić pewne rzeczy, przestać mówić i zacząć działać. Kilka dobrych lat temu pomimo marzeń i celów które wyznaczałam, nie potrafiłam ruszyć do przodu. Czytałam książki, odbywałam szkolenia, miałam konkretny plan do wdrożenia w życie, a pomimo tego cały czas stałam w miejscu. Ten okres był jedną z ważniejszych lekcji w moim życiu i inspiracją do stworzenia szkolenia, które faktycznie pomoże, kiedy wszystko inne zawodzi.

Zacznij działać. Zwiększ swoją produktywność w 30 dni.

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie

Żadne szkolenie online ani stacjonarne nie gwarantuje takiej efektywności, ponieważ pomimo przekazywanie wiedzy i technik, jesteś pozostawiony sam sobie, jeżeli jesteś osobą, która nie ma już nabytych takich umiejętności jak samodyscyplina, wyznaczanie priorytetowych zadań, odpowiednia organizacja, tracisz często motywacje to jest to naturalne, że możesz mieć trudność z systematycznością, pozbyciem się starych nawyków, dyscypliną i sumienną pracą niezbędną przy wdrożeniu nowych nawyków i umiejętności.

 

W programie mentoringowym masz cały czas wsparcie. Nie zrobisz czegoś, znajdziemy przyczynę i będziemy nad nią pracować. Stracisz motywację, odbudujemy ją. Nie zostaniesz sam a na każdy problem jaki napotkasz, znajdziemy rozwiązanie.

 

Pamiętaj! Szkolenia i książki nie wystarczą. Potrzebujesz wsparcia, ponieważ zmiana swojego dotychczasowego życia, przyzwyczajeń i zachowań nie jest prosta. Jak każdy możesz mieć gorszy dzień, spadek motywacji, może Ci się po prostu nie chcieć.