Masz pytania? Jesteś ciekawy / ciekawa?

Poznajmy się bliżej.

Skontaktuj się ze mną – bez zobowiązań –

i porozmawiajmy o Tobie i Twoich pragnieniach.

Kontakt

 

  • Odkryjemy Twoją prawdziwą osobowość, wartości i przekonania – które od zawsze Tobą kierowały i które stanowią rdzeń Twojego życia – zbudujesz głęboką świadomość tych czynników, które wpływają na Ciebie i Twoje decyzje. To podstawa głębszej zmiany i uzyskania trwałego, życiowego fundamentu.

 

  • Pomogę Ci zaakceptować siebie i każdy aspekt Twojej osobowości – dzięki czemu zaczniesz także swoje otoczenie nieświadomie uczyć, jak powinni Cię traktować – dasz im dobry przykład ogromnej samoakceptacji. Co więcej – to, co może Ci się teraz wydawać wadą – po uzyskaniu nowego wglądu – może okazać się Twoim cennym acz niewykorzystywanym do tej pory zasobem, który pomoże Ci w życiu.

 

  • Pomogę Ci zmienić te elementy, które będziesz chciał(a) zmienić (ograniczające przekonania, trudne historie osobiste) – tak, by czuć się ze sobą jeszcze lepiej, działać i komunikować się jeszcze efektywniej.

 

  • Stworzę dla Ciebie spójny i autentyczny wizerunek – w którym będziesz czuł(a) się w pełni atrakcyjną i autentyczną osobą, a zarazem staniesz się magnesem na właściwe osoby w Twoim życiu.

 

 

 

Oczywiście to nie oznacza, że od razu znajdziesz miłość życia – ale jestem pewna: będziesz to tego przygotowany / przygotowana w 100% - czując się dobrze sam(a) ze sobą. A wspaniały partner czy partnerka wcześniej czy później znajdą się sami.

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam unikalny program 60-dniowej transformacji, dzięki któremu stworzysz swoje Nowe JA - w ramach którego:

Czujesz się samotny / samotna? Szukasz swojej drugiej połowy, ale jak do tej pory Twoje poszukiwania nie idą zbyt dobrze?

 

Zastanawiasz się, czy na pewno robisz dobre wrażenie?

 

Nie jesteś pewien / pewna, czy randka z Tobą jest dla drugiej osoby w 100% pozytywnym doświadczeniem?

 

Jednocześnie podczas spotkania po prostu chcesz być sobą?

 

Owszem, chcesz się podobać – ale jednocześnie być autentycznym / autentyczną – by przyciągnąć właściwą osobę, która pasuje do Twojej osobowości?

 

Być może jesteś po trudnym związku, masz za sobą ciężkie chwile i kompletnie nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania nowego partnera / partnerki?

 

Czujesz się zagubiony /-a, wciąż szukasz kogoś, a tak naprawdę… samego / samej siebie?

 

Być może chciał(a)byś w końcu nauczyć się żyć w 100% w zgodzie ze sobą – nabrać pewności siebie, radości życia, nadziei?

 

 Być może chcesz odnaleźć siebie i swój życiowy styl – zbudować wizerunek, w którym jesteś sobą i jednocześnie przyciągniesz kogoś, kto naprawdę będzie do Ciebie pasował?

Odnajdź siebie i swój cel w życiu 

Czy ten projekt jest dla Ciebie ?

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie