Wróć: doradztwo wizerunkowe dla mężczyzn

Cena jest ustalana indywidualnie (od 2000 zł). 

Kilkudniowa profesjonalna metamorfoza składa się z następujących etapów:

 

* Przegląd szafy - sprawdzamy jakie ubrania znajdują się w szafie, czy kolory i kroje pasują do Ciebie.

 

* Zmiana stylu - czyli niesamowity element każdej metamorfozy.

 

* Analiza kolorystyczna - która pozwoli na określenie właściwych kolorów- jedne dodają inne odejmują lat, odpowiednio dobrane potrafią nadać Twojej cerze promienności i zatuszować niedoskonałości.

 

* Wspólne zakupy - podczas konsultacji ustalamy jakie są potrzeby, a następnie wybierzemy się na wspólne zakupy.

 

* Stylista fryzur, barber - wspólnie odwiedzamy eksperta ds. włosów.

 

* Stylistka paznokci - zadbamy o dłonie i paznokcie.

 

* Sesja zdjęciowa - każda metamorfoza kończy się sesją zdjęciową. Mogę Ci już teraz zagwarantować, że poza piękną pamiątką czeka Cię świetna zabawa :).

Metamorfoza + Coaching

Cena jest ustalana indywidualnie

(od 2500 zł).

Pakiet ten poza wszystkim tym co zawiera standardowa metamorfoza obejmuje głębszy proces zmian wewnętrznych między innymi praca z blokadami, niekorzystnymi przekonaniami, budowanie pewności siebie, poczucia wartości, zwiększania samoświadomości.

 

Program ustalany jest indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.

 

Proces trwa od 14 do 60 dni.

 

Metamorfoza daje coś więcej niż wszystkie punkty tu wypisane - uśmiech, radość i zadowolenie zarówno z siebie jak i swojego wyglądu.

 

To niesamowite kiedy widzimy ile szczęścia przynoszą takie zmiany.

 

Co zyskują osoby, które decydują się na wsparcie doradztwa wizerunkowego, indywidualnymi sesjami coachingowymi ?

 

* metamorfoza zewnętrzna to to zmiana przede wszystkim Twojego wizerunku. To wyrobienie sobie indywidualnego stylu,  spektakularne efekty osiągamy przechodząc jednocześnie proces zmian zewnętrznych i wewnętrznych, 

 

* indywidualne sesje coachingowe to głębszy proces zmian wewnętrznych między innymi praca z blokadami, niekorzystnymi przekonaniami, budowaniem pewności siebie, poczucia wartości, zwiększenie samoświadomości,

 

* na pewność siebie, jakość naszego życia, postrzeganie samego siebie i nas przez otoczenie ma wpływ to jak wyglądamy, ale przede wszystkim to jak czujemy się ze sobą,

 

* często nie jesteśmy świadomi wgranych nam przekonań, które zazwyczaj nie są nasze, pochodzą od naszych rodziców, środowiska czy społeczeństwa,

 

* przekonania, które nosimy w sobie, rzutują na całym naszym życiu, wpływają na każdą podjętą w naszym życiu decyzje, 

 

* sesje indywidualne z coachem pomogą Ci zastąpić niesprzyjające przekonania tymi, które będą Cię wspierać, pomogą Ci polepszyć każdą, wybrana przez Ciebie sferę Twojego życia.

 

 

Umów się na spotkanie ze mną i przekonaj się sam jak zmiana wizerunku połączona z sesją coachingową, wniesie nowe wartości do Twojego życia. 

Umów się

na metamorfozę

Chciałbyś wizerunkiem wyrazić swoją osobowość? 

Wiesz, że Twój obecny styl wymaga zmian?

 

Metamorfoza jest właśnie dla Ciebie.

 

To nie tylko zmiana z zewnątrz ale również wewnątrz. Doświadczenie, które pozwoli wydobyć Twój potencjał na światło dzienne i określić unikalny styl. Metamorfoza czyli zmiana wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego to proces który trwa od kilku dni do 2 miesięcy.

Metamorfoza

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie