Cennik

1 sesja - 150 zł

Pakiet 5 sesji - 750 zł  550 zł

 

Czas trwania usługi: Pojedyncza sesja trwa 1 godzinę. Proces coachingowy trwa najczęściej 5 - 8 sesji w odstępie minimum tygodnia czasu. Ten odstęp czasu jest potrzebny, na integracje przepracowanych podczas sesji obszarów, to czas kiedy zaczniesz wprowadzać zmiany do swojego życia, czas refleksji nad tematami podjętymi podczas sesji.). 

 

Dla osób które jeszcze ze mną nie współpracowały daje możliwości wzięcia pierwszej sesji pojedynczo. Następnie dokupujesz pakiet 4 sesji taniej. 

 

W ciagu trwania procesu otrzymujesz ode mnie wsparcie, materiały pomocnicze i mentoring.

Jeśli masz chcesz umówić się na sesję lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną.

Kontakt

Czym jest coaching relacji i jak wygląda praca ze mną?

Coaching relacji jest dla Ciebie jeżeli chcesz zmienić swoje relacje na lepsze jak i zbudować większą świadomość i nauczyć się lepiej funkcjonować w związkach.

 

Może w swoim obecnym lub byłym związku jesteś/ byłeś po stronie osoby tej bardziej ugodowej,  uległej, zgadzającej się na wszystko, nie myślącej o swoich potrzebach tylko zaspakajającej potrzeby partnera. Czujesz, że w tych relacjach tracisz prawdziwego siebie. Potrzebujesz popracować na swoją asertywnością, dbaniem o własne granice i nauczeniem się mówić NIE.

A może jednak w swoich relacjach wchodzisz zawsze w pozycję osoby nieznoszącej sprzeciwu, której ciężko iść na kompromis, która dba tylko o własne potrzeby i nie umie zatroszczyć się o dobro drugiej osoby. W pracy z tymi obszarami właśnie bardzo pomocne są sesje z coachingu relacji.

 

Nauczysz się budować świadomie relacje nie tylko wartościowe dla innych, ale przede wszystkim dla Ciebie. Nauczysz się mówić stop i przerwać relacje, mając świadomość, że są dla Ciebie niszczące.

Nauczysz się komunikować, wyrażać siebie, swoje zdanie jak i poprawnie odbierać komunikaty z drugiej strony. Komunikacja jest najistotniejsza w związku, pomimo, że wielu z nas wydaje się oczywiste jak się komunikować, większość osób nie robi tego poprawnie. Bez dobrej umiejętności komunikacji, wyrażania swoich pragnień, mówienia o swoich emocjach i potrzebach, nie jesteśmy w stanie zbudować trwałej, zdrowej relacji. 

Czy coaching relacji jest dla Ciebie?

Chcesz być bardziej pewny siebie i świadomy w nawiązywaniu nowych relacji ?

 

Chciałbyś zacząć od nowa, ale nie chcesz znów się rozczarować?

 

Masz już dosyć problemów które występują w Twoim związku ?

 

Widzisz ze relacje w Twoim obecnym związku bądź poprzednim nie należy do najlepszych, chciałbyś je poprawić ale nie wiesz jak ?

 

Ciężko Ci odmawiać drugiej osobie ?

 

Zazwyczaj starasz się postawić na swoim uznając ze masz racje, drugiej stronie to nie odpowiadało lub nie odpowiada ?

 

Ciężko Ci iść na kompromis ?

 

To tylko kilka z bardzo wielu pytań, które można zadać osobie, która chce przejść proces w coachingu relacji i która jest gotowa na to.

Coaching relacji

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie