Cennik

1 sesja - od 150 zł

 

Czas trwania usługi: Ustalany jest indywidualnie w zależności od Twoich preferencji i potrzeb. Pojedyncza sesja trwa minimum 1 godzinę.

 

Częstotliwość sesji: Sugerowane 2,3 tygodniowo. Czas między sesjami przeznaczysz na integracje przepracowanych podczas sesji obszarów. To czas kiedy zaczniesz wprowadzać zmiany do swojego życia, czas refleksji nad tematami podjętymi podczas sesji. Odstęp czasu między sesjami nie powinien być większy niż tygodniowy.

 

 

W ciagu trwania procesu otrzymujesz ode mnie wsparcie, materiały pomocnicze i mentoring.

Jeśli chcesz umówić się na sesję lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną.

Kontakt

Czym jest coaching osobisty i jak wygląda praca ze mną?

Czy coaching osobisty jest dla Ciebie?

 Coaching osobisty

Potrzebujesz balansu w życiu ?

 

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć ?

 

Zależy Ci na tym, aby zmienić swoje nawyki ?

 

Czujesz że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału ?

 

Zależy Ci na wzmocnieniu swojej pewności siebie ?

 

Ciagle odkładasz coś na później, chcesz nauczyć się lepiej gospodarować własnym czasem ?

 

Masz wrażenie ze szybko tracisz motywacje ?

 

Jesteś gotowy na zmiany, na podjęcie działania ?

 

To tylko kilka z bardzo wielu pytań, które można zadać osobie, która chce przejść proces w coachingu i która jest gotowa na to.

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z coachingiem, chce Ci na początku powiedzieć ze coaching nie jest terapia. Coach również nie poucza, nie ocenia, nie daje gotowych rozwiązań. Coaching to proces oparty na współpracy, w której moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz, pomóc wydobyć Twój potencjał, zbudować pewność siebie,  i samoświadomość.

 

Zdobycie wiedzy o samym sobie, na temat tego, co chcesz robić jest niezwykle istotne w rozpoczęciu jakiejkolwiek zmiany. Bez zgłębienia siebie, swojej prawdy, poznania swoich przekonań i schematów działania nie będziesz mógł ruszyć z miejsca.

 

Ukształtowała nas rodzina, środowisko w których przebywaliśmy i dorastaliśmy, normy społeczne. Wiele przekonań, które niesiemy całe życie, wcale nie są nasze. Zostały nam nieświadomie wgrane w czasie dzieciństwa i okresu dorastania. Są to rzeczy których doświadczyliśmy, słowa które zostały do nas wypowiedziane nawet kilkadziesiąt lat temu. Często nie mamy świadomości jak bardzo  wpływa to na nasze życie, nasze postawy, to jak się zachowujemy w określonych sytuacjach. Wiele z tych przekonań jest dla nas bardzo ograniczających.  Aby w pełni korzystać ze swojego potencjału potrzebujemy pozbyć się tego co nas ogranicza i szkodzi, czyli również błędnych przekonań.

 

Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, dzięki którym jesteś w stanie rozwinąć się w danym obszarze, poprawić jakość swojego życia, zrealizować określone cele. To Ty wybierasz temat nad którym będziemy pracować.

 

Sesja polega na dialogu, Coach zadaje osobie tzw. „ trudne pytanie”, których klient sam sobie by nie zadał. Coach nie jest od tego, aby mówić klientowi co i jak zrobić, ale aby dzięki pytaniom klient sam sobie odpowiedział na nie. Jest w stanie to zrobić dzięki zbudowaniu samoświadomości i poznaniu siebie w pełni.

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie