Analiza kolorystyczna plus PDF - 400 zł

 

Analiza kolorystyczna plus biznesowa - 450 zł

 

Analiza sylwetki plus PDF z wieloma przykładami ubrań - 400 zł

 

Pakiet: analiza kolorystyczna - plus biznesowa plus analiza sylwetki - 700 zł zamiast 850 zł 

Poza pracą z klientem indywidualnym, przeprowadzam również warsztaty oraz kursy z analizy kolorystycznej,

także możesz być pewna, że jesteś w dobrych, doświadczonych rękach.

Cennik 

Do każdej sylwetki pasuje inny typ ubrań. Odpowiednio dobrane podkreślają jej walory. Ubrania podobnie jak kolory mają swoją moc. Dobierając je odpowiednio, możemy między innymi wysmuklić naszą sylwetkę, wydłużyć nogi, zatuszować brzuszek. Kiedy chcemy dodać sobie kobiecych kształtów, podkreślić lub powiekszyć biust, zaznaczyć mocniej talię również bez problemu zrobimy to odpowiednio dobranymi ubraniami. 

Kolory mają wielką moc. Potrafią w jednej chwili sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądała na wypoczętą, świeżą i promienną. Tuszują niedoskonałości, takie jak przebarwienia, cienie pod oczami, zmarszczki. Odpowiednio dobrane do naszego typu urody, sprawiają, że promieniejmy. Działają również odmładzająco, są w stanie odjąć nam nawet 10 lat. Oczywiście jeżeli są odpowiednio dobrane.

 

Co się dzieje, kiedy nosimy kolory nieodpowiednie dla nas?

 

Następuje efekt odwrotny od opisanego wcześniej. Nawet kiedy jesteśmy wypoczęte, źle dobrane kolory potrafią sprawić, że wyglądamy na zmęczone. Dodają nam lat, zamiast podkreślić nasz indywidualny typ urody, sprawiają, że zlewamy się z danym ubraniem i wyglądamy nijako. Podkreślają również wszelkie niedoskonałości, nawet te których nie widać gołym okiem. Bardzo często porównuje nieodpowiednio dobrane kolory do aparatu, mówiąc:

 

Źle dobrane kolory działają jak dobry aparat fotograficzny. Uwydatniają to, czego nie widać gołym okiem.

Analiza kolorystyczna i analiza sylwetki  

Do analizy kolorystycznej stacjonarnej używam między innymi: ram kolorystycznych, materiałów, próbników z pomadkami.

 

Analiza robiona w formie online, jest tak samo efektywna. Potrzebuję jedynie odpowiednio zrobionego zdjęcia. Oczywiście bez problemu, je zrobisz.

 

Analizę sylwetki, również możesz zrobić w dwóch formach. Efektywność w jednej i drugiej jest na takim samym poziomie. Wybór zależy od Ciebie.

 

📍Stacjonarnie - na co dzień Wrocław i Poznań ale dojeżdżam również do innych miast w Polsce.

Online - cały świat

 Chcesz poznać swoje kolory i fasony?

Masz jakiekolwiek pytania?

Napisz do mnie.

Kontakt

  • Będziesz potrafiła w ciągu jednej chwili odmienić swój wygląd. Zyskasz świadomość odpowiednich dla siebie kolorów i fasonów, dzięki którym podkreślisz swoje naturalne piękno.

  • Twoja twarz będzie wyglądała promienniej i zdrowiej. Przygotuj się na pytania: "Czy robiłaś jakiś zabieg, inaczej wyglądasz"? czy "Co zrobiłaś z buzią, że tak promieniejesz"?. Tego typu pytania bardzo często dostają osoby, którym robiłam analizę kolorystyczną.

  • Jeżeli masz zmarszczki, ślady po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia to na pewno nie znikną one zupełnie ale odpowiednie kolory podziałają tu nawet lepiej od wielu delikatnych zabiegów medycyny estetycznej. Sprawią, że to wszystko będzie mniej widoczne. 

  • Nauczysz się jak uzyskać porządane przez siebie, aby nie pisać "idealne" proporcje sylwetki. W końcu ideały nie istnieją :) 

  • Poznasz triki, które stosują stylistki w swojej codziennej pracy, takie jak : wysmuklenie bioder, ramion, ud, zatuszowanie brzuszka, wydłużenie nóg. 

  • Poznasz proste sposoby jak łączyć ze sobą kolory, zarówno aby uzyskać efekt kontrastowy jak i harmonijny, na co dzień jak i na biznesowe spotkania.

  • Podobnie jak w przypadku kolorów, nauczysz się łączyć ze sobą różne fasony ubrań, tak aby nie tylko podkreślić swoją sylwetkę ale również uzyskać ciekawe stylizacje, w którym będziesz prezentować i czuć się świetnie.

  • Dostaniesz ode mnie w PDF-ie swoją księgę wiedzy, do której zawsze będziesz mogła wrócić.

Co zyskam robiąc analizę kolorystyczną i analizę sylwetki?

Dlaczego warto zrobić analizę kolorystyczną?

Co da mi analiza sylwetki?

Każda z nas jest inna i każda piękna. Nie ma gorszych figur ani typów urody. Są za to nieodpowiednio dobrane kolory i fasony ubrań. W prosty sposób pokażę Ci jak dobierać je tak aby podkreślały Twoje naturalne piękno, sprawiały, że nie tylko wyglądasz atrakcyjnie ale czujesz się naprawdę dobrze z tym co masz na sobie.

Przykładowe zdjęcia z analizy 

Wybierz dogodną dla siebie formę. Stacjonarnie i online.

2 rzeczy, dzięki którym w ciągu jednej chwili odmienisz swój wygląd

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie