Analiza kolorystyczna plus PDF - 400 zł

 

Analiza kolorystyczna plus biznesowa - 450 zł

 

Analiza sylwetki plus PDF z wieloma przykładami ubrań  - 400 zł

 

Pakiet: analiza kolorystyczna - plus biznesowa plus analiza sylwetki - 700 zł zamiast 850 zł 

Poza pracą z klientem indywidualnym, przeprowadzam również warsztaty oraz kursy z analizy kolorystycznej,

także możesz być pewny, że jesteś w dobrych, doświadczonych rękach.

Na zdjęciach są kobiety

(z warsztatów, które były akurat dla kobiet robione).

Niech jednak nie zwiedzie Cię to, że te usługi są jedynie dla kobiet. W takiej samej mierze korzystają z nich Panowie.

W końcu nie tylko Panie chcą wyglądać atrakcyjnie.

Cennik 

Kiedy nauczysz się już dobierać odpowiednio kolory, zostaną Ci jeszcze ubrania.  Do każdej sylwetki pasuje inny typ ubrań. Odpowiednio dobrane podkreślają jej walory. Ubrania podobnie jak kolory mają swoją moc. Dobierając je odpowiednio, możesz między innymi wysmuklić swoją sylwetkę, wydłużyć nogi, zatuszować brzuszek, skrócić talię. Trzema słowami - uzyskać porządane proporcje. Ta wiedza nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać dużo atrakcyjniej ale i zostanie z Tobą na lata, ponieważ tak jak moda może się zmienia, tak pewne zasady czy triki były są i zawsze będą dobre do wykorzystania w praktyce.

Kolory mają wielką moc. Potrafią w jednej chwili sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądała na wypoczęta, świeżą i promienną. Tuszują niedoskonałości, takie jak przebarwienia, cienie pod oczami, a także zmarszczki. Odpowiednio dobrane do Twojego typu urody, sprawią, że będziesz wyglądał bardzo korzystnie.

Działają również odmładzająco. Są w stanie odjąć Ci nawet 10 lat. Oczywiście tak się stanie, jeżeli będą odpowiednio do Ciebie dobrane.

 

Co się dzieje, kiedy nosisz kolory nieodpowiednie dla siebie?

 

Następuje efekt odwrotny od opisanego wcześniej.

Nieodpowiednie kolory podkreślają wszelkie niedoskonałości, nawet te których nie widać gołym okiem. Dodają Ci lat, zabierają promienność, sprawiając, że Twoja twarz wydaje się ziemista. Nawet jeżeli jesteś wypoczęty, potrafią dać mylne wrażenie, przez które wyglądasz na zmęczonego. Zamiast podkreślić Twój indywidualny typ urody, dają efekt zlania się z danym ubraniem, przez który często mówimy, że wyglądamy w czymś "nijako". Bardzo często porównuje nieodpowiednio dobrane kolory do aparatu, mówiąc:

 

Źle dobrane kolory działają jak dobry aparat fotograficzny. Uwydatniają to, czego nie widać gołym okiem.

Analiza kolorystyczna i analiza sylwetki  

Do analizy kolorystycznej stacjonarnej używam między innymi: ram kolorystycznych, materiałów, próbników z pomadkami.

 

Analiza robiona w formie online, jest tak samo efektywna. Potrzebuję jedynie odpowiednio zrobionego zdjęcia. Oczywiście bez problemu, je zrobisz.

 

Analizę sylwetki, również możesz zrobić w dwóch formach. Efektywność w jednej i drugiej jest na takim samym poziomie. Wybór zależy od Ciebie.

 

📍Stacjonarnie - na co dzień Wrocław i Poznań ale dojeżdżam również do innych miast w Polsce.

Online - cały świat

 Chcesz poznać swoje kolory i fasony?

Masz jakiekolwiek pytania?

Napisz do mnie.

Kontakt

  • Będziesz potrafił w ciągu jednej chwili odmienić swój wygląd. Zyskasz świadomość odpowiednich dla siebie kolorów i fasonów, dzięki którym nie tylko podkreślisz swoją naturalną urodę, ale będziesz wyglądać korzystniej i atrakcyjniej.

  • Twoja twarz będzie wyglądała promienniej i zdrowiej. Przygotuj się na pytania: "Czy robiłeś jakiś zabieg, inaczej wyglądasz"? :)

  • Jeżeli masz zmarszczki, ślady po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia to na pewno nie znikną one zupełnie ale odpowiednie kolory podziałają tu nawet lepiej od wielu delikatnych zabiegów medycyny estetycznej. Sprawią, że to wszystko będzie mniej widoczne. 

  • Nauczysz się jak uzyskać porządane przez siebie, aby nie pisać "idealne" proporcje sylwetki. W końcu ideały nie istnieją. 

  • Poznasz triki, które stosują stylistki w swojej codziennej pracy, takie jak : wysmuklenie bioder, ramion, ud, zatuszowanie brzuszka, wydłużenie nóg. 

  • Poznasz proste sposoby jak łączyć ze sobą kolory, zarówno aby uzyskać efekt kontrastowy jak i harmonijny, na co dzień jak i na biznesowe spotkania.

  • Podobnie jak w przypadku kolorów, nauczysz się łączyć ze sobą różne fasony ubrań, tak aby nie tylko podkreślić swoją sylwetkę ale również uzyskać ciekawe stylizacje, w którym będziesz prezentować i czuć się świetnie.

  • Dostaniesz ode mnie w PDF-ie swoją księgę wiedzy, do której zawsze będziesz mógł wrócić.

Co zyskasz robiąc analizę kolorystyczną i analizę sylwetki?

Dlaczego warto zrobić analizę kolorystyczną?

Co Ci da analiza sylwetki?

Są dwie rzeczy, które momentalnie mogą odmienić Twój wizerunek. Sprawić, że będziesz wyglądał atrakcyjniej, a Twoja sylwetka zyska porządane proporcje. Są to odpowiednio dobrane kolory i fasony ubrań do Twojej urody i sylwetki. Chętnie pokażę Ci jak to zrobić w prosty, szybki i skuteczny sposób. Pomogą nam w tym analiza kolorystyczna i analiza Twojej sylwetki oraz parę trików, które stosuje jako stylistka w swojej codziennej pracy.

Przykładowe zdjęcia z analizy 

Wybierz dogodną dla siebie formę. Stacjonarnie i online.

2 rzeczy, dzięki którym w ciągu jednej chwili odmienisz swój wygląd

Wykreowana przez: Kobieca energia w biznesie